Kręgarstwo i bioenergoterapia

Masaż to obecnie ciekawa forma relaksu. Masaż sam w sobie ma także ogromne znaczenie w terapiach i lecznicze. Z tego powodu takie ważne jest żeby wnikliwie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych uwagi gabinetów jednakże szczególnym zainteresowaniem warto obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, który specjalizuje się w takich zabiegach jak:

Dodatkowo salon oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to każdy rodzaj masażu oparty na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, zatem i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na złączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez wyspecjalizowanego masażystę. Masaż jako technika leczenia był znany już od dawna. Powstał razem z innymi metodami medycyny konwencjonalnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Dobroczynne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z zalet takiej metody relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos oferuje nie tylko masaże. Trzeba zapoznać się z ofertą dodatkową. Głównie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka potocznie zwana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest sporo różnorakich metod, które posiadają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapeuta opole

Dodaj komentarz