Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Więc z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie analogicznych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To też całe wiele perfekcyjnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych sytuacjach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.