Profesjonalne centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy oraz pediatrzy

Dzisiaj kobiety zwykle dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich ogromna czułość zezwala wykryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Pierwsza reakcja na wieść o tym, iż pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowiutkie życie bywa różnorodna. Niezależnie od niej przed każdą kobietą staje jednak dylemat „komu powierzyć los swój oraz własnego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/rejestracja-i-kontakt

Rozwój ginekologii i położnictwa w Polsce
Dziś w stworzonym przez nas kraju znajduje się coraz to więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w jakich przyszłe rodzicielki mogą liczyć na fachową opiekę związaną z czasem ciąży i połogu.
W obszernym zakresie ich usług znajdują się pomiędzy innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    ochrona położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najistotniejsze, wskutek tego także całościowe, szczegółowe badania na każdym etapie ciąży muszą być prowadzone przez znawców dysponujących nie tylko wysokiej klasy ekwipunkiem, jakkolwiek przede wszystkim też ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii.
Szczęśliwe rozwiązanie to dopiero początek macierzyństwa
Nowo urodzone maleństwo daje wiele radości, jednakowoż też o jego zdrowie wypada zatroszczyć się ze szczególnym zaangażowaniem. Już od początkowych dni życia rodzice są w stanie mieć wpływ na dalszy rozwój swojego dziecka, w następstwie tego też zapewnienie mu fachowej opieki pediatrycznej to ich najistotniejszy obowiązek.
Profesjonalne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach medycznych zaświadczających szczególne usługi z obrębu pediatrii dla dzieci konstruowane są doskonałe warunki lecznicze. Lekarze troszczą się nie tylko o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, lecz również o ich komfort oraz właściwe samopoczucie, jakie może rzutować na wyniki leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii i pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług znawców korzystają kobiety oraz rodziny z całej Polski.